34. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Csendélet teáskannával, 1940 körül
173

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Csendélet teáskannával, 1940 körül

Olaj, vászon, 50x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes, Jelezve balra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft