34. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Kisfiú (Péter), 1940
162

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Kisfiú (Péter), 1940

Olaj, papírlemez, 53,5x42 cm
Jelezve balra fent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 220 000 Ft