7. aukció
Varga Vasile (1911-?) Csendélet Van Gogh modorában, 1963; Hátoldalon: Tópart
185

Varga Vasile (1911-?)

Csendélet Van Gogh modorában, 1963; Hátoldalon: Tópart

Olaj, papírlemez, 99,5x69 cm
Jelezve jobbra fent: Verso: 349 III. 1963 Jelezve jobbra lent: VV VV 7 VII 7..
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft