7. aukció
Varga Vasile (1911-?) Tóparti séta
25

Varga Vasile (1911-?)

Tóparti séta

Olaj, karton, 49x66 cm
Jelezve hátoldalán: Varga Vasile
Kikiáltási ár: 160 000 Ft