67. Aukció
Demény Miklós 1939-2010 Csendélet virággal, 1975
153

Demény Miklós (1939-2010)

Csendélet virággal, 1975

Olaj, farost, 80 x 50 cm
Jelezve balra fent: Demény M 975
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft

¦ Rum Attila, Demény Miklós,
Virág Judit Galéria, Budapest, 2021, 27.oldal