67. Aukció
Demény Miklós 1939-2010 Női portré, 1996
140

Demény Miklós (1939-2010)

Női portré, 1996

Olaj, farost, 40 x 40 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M. 996
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft