22. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Csendélet virággal és gyümölccsel, 1953
150

Glatz Oszkár (1872-1958)

Csendélet virággal és gyümölccsel, 1953

Olaj, vászon, 40x52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1953
Kikiáltási ár: 260 000 Ft