22. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Guzsalyozó, 1930
175

Glatz Oszkár (1872-1958)

Guzsalyozó, 1930

Olaj, vászon, 90,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1930
Kikiáltási ár: 800 000 Ft