15. aukció
Vaszary János életkép falusi jelenet
135

Cséplés, 1909

Olaj, vászon, 58x68,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary 909
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Feltehetően kiállítva: Vaszary János művei, Budapest, Nemzeti Szalon, 1906. március-április, katalógus: 108.