15. aukció
Vaszary János Balaton tájkép
129

A Balaton vihar előtt, 1890-es évek

Olaj, vászon, 15,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 380 000 Ft