73. őszi aukció
Glatz Oszkár falusi jelenet
108

Glatz Oszkár (1872-1958)

Cséplés (Tröskning), 1927

Olaj, vászon, 54 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1927
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Ungersk Konst (Stockholmi Magyar Reprezentatív Kiállítás), Liljevalchs Konsthall, Stockholm, 1928. október 5–28., kat.: 197. (Tröskning)
– Ungersk Konst (Göteborgi Magyar Reprezentatív Kiállítás), Konsthallen, Göteborg, 1928. november 8–28., kat.: 122. (Tröskning)