73. őszi aukció
Glatz Oszkár tájkép
67

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lányok patakparton, 1944

Olaj, vászon, 54,5 x 70 cm
Jelezve balra középen: Glatz 1944
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
– BÁV 77. művészeti képaukció, 1988. december, kat.: 55. (Lányok a hegyi pataknál)