39. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Cserepes virágok
84

Gábor Jenő (1893-1968)

Cserepes virágok

Olaj, farost, 50x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft