39. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Kamarazene, 1937
51

Gábor Jenő (1893-1968)

Kamarazene, 1937

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1937
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 39. árverés, 119. tétel