21. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Cseresznyés kert
113

Boldizsár István (1897-1984)

Cseresznyés kert

Olaj, vászon, 100x110 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 550 000 Ft