21. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Nyári napfény a folyóparton
125

Boldizsár István (1897-1984)

Nyári napfény a folyóparton

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 420 000 Ft