57. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Csillagvirág (Cínea)
210

Frank Frigyes (1890-1976)

Csillagvirág (Cínea)

Olaj, vászon, 70,5x51 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes Vakrámán autográf: Frank Frigyes \
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft