57. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Fekvő női akt, 1960
206

Frank Frigyes (1890-1976)

Fekvő női akt, 1960

Akvarell, szén, papír, 43x61 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1960
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Frank Frigyes, Egy Magyar Expresszionista. Aulich Art Galéria, Budapest, 2004. február, katalógus nélkül
„Frigyes Frank” Sotheby’s New Bond Street, London, 2004. június, katalógus nélkül
„Házak