32. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csinszka és barátnője a kávéházban, 1928 körül
62

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka és barátnője a kávéházban, 1928 körül

Pasztell, akvarell, papír, 30x32 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

61

Márffy Ödön (1878-1959)

Delelő nap, 1924

Kikiáltási ár: 320 000 Ft