32. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Delelő nap, 1924
61

Márffy Ödön (1878-1959)

Delelő nap, 1924

Akvarell, papír, 24x33 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 320 000 Ft