16. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csinszka pitypanggal, 1927
36

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka pitypanggal, 1927

Olaj, vászon, 56x45 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy Ödön, Hátoldalon autográf kézírással: Csinszka dr. Pollatschek tanárnak hálás szeretettel 927. Nov. Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft