16. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Olasz táj, 1958
24

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz táj, 1958

Olaj, vászon, 38x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Hátoldalon ajánlás: Dr. Tarján Pongrác barátomnak szeretettel és hálával Márffy Ödön 1958 karácsony