1. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Csipkeruhás hölgy biedermeier ékszerekkel, 1870
45

Barabás Miklós (1810-1898)

Csipkeruhás hölgy biedermeier ékszerekkel, 1870

Olaj, vászon, 119x93 cm
Jelezve jobbra középen: Barabás 870
Kikiáltási ár: 600 000 Ft