1. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Hölgy virágdíszes ruhában, 1889
40

Barabás Miklós (1810-1898)

Hölgy virágdíszes ruhában, 1889

Olaj, vászon, 74x58 cm
Jelezve balra középen: Barabás 1889
Kikiáltási ár: 600 000 Ft