Kortárs aukció
Bálint Endre (1914-1986) Csodavárók
17

Bálint Endre (1914-1986)

Csodavárók

Olaj, fa, 35x50,5 cm
Jelezve balra lent: Bálint
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft