Kortárs aukció
Bálint Endre (1914-1986) Isten nevében, 1973
56

Bálint Endre (1914-1986)

Isten nevében, 1973

Olaj, vászon, 30x30,5 cm
Jelezve balra lent: Bálint 73, Jelezve hátoldalon: Bálint 73
Kikiáltási ár: 700 000 Ft