6. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Csónak a tavon, 1898
111

Telepy Károly (1828-1906)

Csónak a tavon, 1898

Olaj, vászon, 27,5x47,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 898
Kikiáltási ár: 900 000 Ft

25

Telepy Károly (1828-1906)

A diósgyőri vár, 1880

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
110

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft