6. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tátrai táj
110

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj

Olaj, vászon, 34x60 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

25

Telepy Károly (1828-1906)

A diósgyőri vár, 1880

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
111

Telepy Károly (1828-1906)

Csónak a tavon, 1898

Kikiáltási ár: 900 000 Ft