121 legszebb magyar festmény
Nyilasy Sándor (1873-1934) Csónakázás a Tavon, 1910 körül
40

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Csónakázás a Tavon, 1910 körül

Olaj, vászon, 75x95 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy