Hajóács
Olaj, vászon, 66x81 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•BÁV 72. árverés, 166. tétel
KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1910-1911. katalógus: 322