18. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Csorba-tó
124

Telepy Károly (1828-1906)

Csorba-tó

Olaj, karton, 20x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K., jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

BÁV 27. aukció, 345. tétel