18. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hegyvidéki táj, 1876
241

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyvidéki táj, 1876

Olaj, vászon, 67x95 cm
Jelezve jobbra lent: fest. Telepy Károly 1876, hátoldalán raglap: „Szignum a kép jobb oldal alsó részen bekarzolva, Telepy Károly 1876”
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft