A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) Dal a szabadban (Szonáta), 1906
44

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Dal a szabadban (Szonáta), 1906

Olaj, vászon, 81,4x99,4 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L. Paris