A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) Egy hivalkodó fiatalember (Cravate rouge), 1906-1907 körül
43

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Egy hivalkodó fiatalember (Cravate rouge), 1906-1907 körül

Olaj, vászon, 53x40 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L. Paris