4. aukció
Vaszary János virágcsendélet
32

Dáliák (Nagy virágcsendélet)

Olaj, vászon, 84,5x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

80

Salome

Kikiáltási ár: 300 000 Ft