28. aukció
Pekáry István (1905-1981) Dalmát falu
168

Pekáry István (1905-1981)

Dalmát falu

Olaj, vászon, 45x80 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 500 000 Ft