28. aukció
Pekáry István (1905-1981) Ponza, 1959
162

Pekáry István (1905-1981)

Ponza, 1959

Akvarell, papír, 33x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 59, Jelezve balra lent: Ponza
Kikiáltási ár: 300 000 Ft