19. aukció
Bényi László (1909-2004) Dalmát kikötő
26

Bényi László (1909-2004)

Dalmát kikötő

Olaj, farost, 41x70 cm
Jelezve balra lent: Bényi L.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft