30. aukció
Pekáry István (1905-1981) Dalmát város
47

Pekáry István (1905-1981)

Dalmát város

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

140

Pekáry István (1905-1981)

Cetana, 1961

Kikiáltási ár: 220 000 Ft