70. Őszi Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Danae, 1970
149

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Danae, 1970

Olaj, papírlemez, 34,6 x 50,2 cm
Jelezve balra lent: MCP
Jelezve hátoldalon: Hiteles 1970 MCP
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft