Madonna (Anyaság), 1932
Olaj, vászon, 55 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: MCP 1932
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft
Aukcionálva:
¦ Gróf Klebelsberg Kunó emlékkiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1933. február – március, kat.: 191.