70. Őszi Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Madonna (Anyaság), 1932
112

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Madonna (Anyaság), 1932

Olaj, vászon, 55 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: MCP 1932
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft

Aukcionálva:
¦ Gróf Klebelsberg Kunó emlékkiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1933. február – március, kat.: 191.