54. aukció
Verebics Katalin (1980- Dégi emlék II., 2010
170

Verebics Katalin (1980-

Dégi emlék II., 2010

Olaj, vászon, 120x120 cm
Jelezve hátoldalon: Verebics Katalin 2010. Dégi emlék 2. Hátoldalon autográf felirat: Közös Fehérvári múltunk emlékére is! Sok szeretettel Katitól 2010. IX. 09-én
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

KIÁLLÍTVA:‣ Kép-képe című kiállítás. Virág Judit Galéria, 2010. szeptember 10-30.
KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Verebics Katalin festőművész kiállítása. Városi Hangverseny és Kiállítóterem,Zalaegerszeg, 2011. június 8. – júl