60. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-francia kikötő, 1926-1930 között
140

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-francia kikötő, 1926-1930 között

Olaj, vászon, 53x64 cm
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft