42. Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-francia táj, 1926-1930
59

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-francia táj, 1926-1930

Olaj, vászon, 50x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 30. árverés, 56. tétel

•Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004., 124. kép