42. Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Kora tavaszi alkony
103

Czigány Dezső (1883-1938)

Kora tavaszi alkony

Olaj, papírlemez, 37x47,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft