51. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-francia táj, 1930 körül
48

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-francia táj, 1930 körül

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft