51. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet körtékkel, 1915 körül
135

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet körtékkel, 1915 körül

Olaj, vászon, fatáblán, 58x47,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Nyolcak és aktivisták, Kieselbach Galéria, Budapest, 1999. november 12-21. (katalógus nélkül) Reprodukálva: ‣ Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004. 141. (108. kép) ‣ Modern magyar festészet 1919-1964. Szerk. Kies