21. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) Delelő
208

Maticska Jenő (1885-1906)

Delelő

Olaj, vászon kartonon, 64x64 cm
Jelezve jobbra lent: Maticska
Kikiáltási ár: 550 000 Ft