21. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) Hölgyportré, 1905
225

Maticska Jenő (1885-1906)

Hölgyportré, 1905

Olaj, vászon, 66x53 cm
Jelezve jobbra lent: Maticska Budapest 1905 IV.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Reprodukálva: Muridán Jenő: Maticska Jenő, Kriterion Kiadó, Bukarest, 1985. katalógus: 57.