8. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Delelő
123

Járitz Józsa (1893-1986)

Delelő

Olaj, vászon, kartonon, 27,5x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 180 000 Ft